Píšeš nějakou ffku a chtěl by jsi ji uveřejnit na našem blogu? Neváhej a posílej na email, který najdeš v kolonce SITE!

SOUTĚŽ FF

Avatary pro zúčastněné soutěže FF...

20. června 2010 v 13:29 | Rejkí
Sorry lidi, ty avy měli bejt už včera, ale nálada, jsou teda ručně mnou osobně dělané a je to moje první váŕka avů, takže doufám, že mě za ně fkt nekillnete... XD

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE!

19. června 2010 v 17:43 | L.u.L.u.
psaní

Tak, konečně jsem se k tomu dokopala! :D
Musím říct, že všechny povídky byly opravdy nádherné! Ale samozřejmě, vyhrát musí jen jedna ...

PROSÍME VÁS, ABYSTE VŠICHNI, KDO HSTE NÁM POSLALI POVÍDKU, NAPSALI POD TENTO ČLÁNEK VAŠE PRAVÁ JMÉNA! Ráda bych věděla, co kdo psal ... děkuju!

VÍCE V CELÉM ČLÁNKU!

SOUTĚŽ FF! A...

14. června 2010 v 16:42 | L.u.L.u.
pof

Jen připomínám, že zítra je poslední den na poslání ffs do soutěže! Přihlásilo se vás víc, tak prosím, nezapomeňte to poslat!

No, jdu asi psát téma týdne...je to SMRT...kdybyste mi to někdo chtěl v průběhu týdne poslat, uveřejním to :) .... moc ráda ... zajímají mně vaše názory... kdyžtak na mail L.u.L.u.xXx@seznam.cz :) ... bude jen ráda...

Není všechno zlato, co se třpytí .... 11.JEDNODÍLOVKA

12. června 2010 v 13:30 | T_iffs_T
"Moje první láska dopadla tragicky. Volala jsem kamarádce a ona mluvila a nakonec vykřikla: Leo!"odmlčela jsem se. "Bylo mi jasný, že spolu nehrajou volejbal, jak se mi snažili oba namluvit."
"To je mi líto."
"V pohodě, je to zamnou."usmála jsem se a chytla jeho ruku. Rozeběhli jsme se spolu směrem ke skalám. Lehce mě na ně natlačil, spletl naše prsty dohromady a políbil mě na rty.
"Slib mi prosím tě něco."zašeptala jsem.
"Cokoliv, nádherná."
"Slib mi, že na mě nezapomeneš do doby, než budu v LA."
"Slibuju."usmál se a znovu mě lehce políbil.

Injustice ..... 10.JEDNODÍLOVKA

11. června 2010 v 18:05 | Pupíík
(Moc se autorce omlouvám, obrázek je ve špatném formátu, tudíž mi sem nejde vložit, ani přes img.janforman a tak...ale myslím, že to nevadí, je to moc hezká povídka :))
(EDIT: strašně mě štvou ty ankety, takže kdyžtak hlasujte do komentů...)


Tak tady je má FFka:D…je to Joick, tak doufám že se vám to aspoň trošku bude líbit!:D


Byl deštivý večer, když chlapci zůstali sami doma..Celý dům byl prázdný, všude šero, jen jeden pokoj nesál samotou, byli tam oni.Oni dva, spolu...Leželi si v náručí, tiše oddechovali.Zaujatě si prohlíželi jejich prsty, které si navzájem proplétali.Déšť, který bušil do parapetů a oken byl čím dál silnější, dlouhé závěsy se začaly zvedat a rytmicky vlály do větru, který šel z pootevřeného okna.Chlapcům po těle přejel studený vánek, přitiskli se víc k sobě a jeden z nich přitáhl přikrývku k jejich tělům.

Come, and Rescue Me! 9.JEDNODÍLOVKA

9. června 2010 v 16:36 | You Dont Know My Name***
 (Nechápu proč, ale zase mi sem nejde dát anketa-tak prosím pište body do komentářů)

Come, and Rescue Me!

"Kde si zase byla?" spustí na mě hned ve dveřích můj otec. "Na svatbě kamarádky, říkala jsem ti přece, že tam jdu" protočím oči. "Ale už si neříkala, že se vrátíš takhle pozdě" zahřmí "Je teprve půl dvanácté, to není zase tak pozdě. A vůbec o co ti jde? Proč mě nenecháš žít takový život, jaký chci já?" PLESK! Schytám pěknou facku na tvář. "Takhle se mnou mluvit nebudeš! Okamžitě si zalez do svého pokoje a ven ani na krok!!!" zakřičí na mě. Jenom se na něj podívám se slzami v očích. "Tak slyšela si?" zahřmí znovu. Moje tělo se roztřese a nejsem schopná se pohnout ani o milimetr. Prostě to nejde, jako kdyby mě nějaká neviditelná sílá přikovala k podlaze. Jenom stojím a koukám se na ten rozčilený, postarší obličej. "Tak ty neumíš poslouchat? Tak já ti teda pomůžu!!!" zakřičí. Popadne mě za ruku a táhne po schodech do mého pokoje. Je mu jedno, že mu nestačím, je mu jedno, že klopítám o schody. On mě prostě dotáhne, kam chce on. Jakmile jsme v mém pokoji, silou mě odhodí stranou, až si dám hlavou o podlahu. "Tohle sem dej!" sebere mi kabelku, kde mám telefon a doklady.

Opravdu všechny dopisy stojí za přečtení? 8.JEDNODÍLOVKA

7. června 2010 v 6:08 | L WILL
Ahoj, tak malý kec nazačátek. celá FF je z pohledu Nicka. Jen abyste věděli, je to tak trochu podle skutečnosti, né uplně doslova, ale tak malinko. L WILL - přezdívka má


Opravdu všechny dopisy stojí za přečtení?

NICK
"Musím to stihnout. Musím to stihnout." říkám si nahlas, protože jestli to nestihnu…
Terminál byl prázdný. Doběhl jsem tam celý zpocený a udýchaný, ale ona už tam nebyla. Zasáhlo mě to, chtěl jsem ji aspoň na rozloučenou políbit, ale nemůžu.
Byl jsem naštvaný sám na sebe, měl jsem sto chutí do něčeho pořádně praštit, i kdybych si měl třeba zlomit ruku. "Pitomý zkoušení, debilní deska…" rozčiloval jsem se uprostřed davu lidí, kteří kolem mě chodili s dvou metrovým odstupem.
Byl jsem z toho zklamaný, smutný… takový bezduchý pocit mě teď naplňoval a já nevěděl co dělat. Vím, že to není napořád, že se mi vrátí, ale chtěl jsem ji před tímto dlouhým odloučením aspoň obejmout a políbit.
Tři měsíce, proklatý tři měsíce. Jako kdyby na tu cestu nemohl nikdo jiný, nikdo jiný z jejích spolužáků. Né to vlastně jen ona umí tak perfektně italsky. Řím je až moc daleko na to, abych ji mohl denně vídat, ale teď už s tím nic nenadělám, budu jen doufat, že ten čas uteče co nejrychleji.

Osudný let....7.JEDNODÍLOVKA

5. června 2010 v 10:00 | Mocný Ananas
Osudný let
Autor: Mocný Ananas

Prší. Prší opravdu moc. A to moji náladu nijak nevylepšuje, ani mě to neuklidňuje. Jak mu to mám jenom říct? Stojím před domovními dveři mé velké lásky a pak seberu všechnu svou odvahu k tomu, abych zaklepala na ty dveře, u kterých jsem stála milionkrát. Ale nikdy jsem sem našla proto, abych sdělovala špatné zprávy. A tohle byla zvlášť špatná zpráva! Zvlášť pro toho, koho tak miluji. Zaklepala jsem velmi lehce, jakoby ten dům měl být z perníku a já se bála, aby se nerozdrolil. Ano, cítila jsem strach, ale nebála jsem se o dům. Bála jsem se o něj, o nás. Po mém jemném zaťukání se pomalu otevíraly dveře. Stála jsem tam bez jediného pohybu, dokud se dveře naplno neotevřely. Naposledy jsem polkla jedovatou slinu strachu a zhluboka se nadechla. Teď přišla ta pravá chvíle, protože déle už to odkládat nemohu. Skloním hlavu a dívám se do země. Pak uvidím ve dveřích jeho postavu. Pomalu směřuji pohledem k jeho obličeji. Ty rysy jsem viděla už tolikrát, že bych ho poznala i poslepu a totálně na šrot.

Memories....6.JEDNODÍLOVKA

4. června 2010 v 6:08 | Nevím kdo xD
Memories


Ffka je velmi krátka, protože jsem neměla nápad o čem psát, ale jednou večer před spaním ke mně přiletěla myšlenka a já neváhala a ve 22:26 začala psát. Později na mě přišla únava tak jsem ji ukončila já doufám, že se bude líbit.

Konec dobrý, všechno dobré ...5.JEDNODÍLOVKA

3. června 2010 v 18:39 | Špuntík
KONEC DOBRÝ, VŠECHNO DOBRÉ

Dřív než jsem se stalá slavná, tak jsem byla zakřiknutá, šedé myška. Když mi Camp Rock přinesl slávu, všichni se mnou najednou chtěli kamarádit a já nevěděla komu věřit. Až se objevil ten pravý. Začali jsme spolu chodit a…….a dál Vám nic neřeknu, posuďte sami, jak to všechno dopadlo. :-)

Bůh si vybral svojí bohyni 4.JEDNODÍLOVKA

2. června 2010 v 6:03 | I love Jonas!
Autor: I love Jonas!
Nastoupím do výtahu a když ho spatřím tak se zarazím. Už po třetí tenhle měsíc. Stoupnu si vedle něj. Oba jako vždycky jedem do posledního patra. Postupně se výtah vyprázní až zůstaneme jenom my dva. Nervozně si hraju s papíry, co mám v ruce. Díky mojí nešikovnosti mi spadnou na zem. "Sakra!" zakleju. Sehnu se k nim a začnu je sbírat ze země. "Já ti pomůžu." začne zvedat všechny ty papíry. "Díky." pokusím se o usměv, když mi je podá. "Pár krát jsem tě tady už viděl." pokusí se navázet nějáký rozhovor. "Ehm, já tady pracuji. Jsem novinářka v People." "Já vím." zařivě se na mě usměje. "Nešlo tě přehlednout." zalichotí mi. Já se nesměle usměji a ucítím, jak mi začínají rudnou tváře. On si toho všimne a pousměje se nad tím. "Je tady nějáký vedro." snažím se zachránit situaci. "Docela jo." přistoupí na to se mnou.

Řekla mu: miluj mě a on věděl, že je to navždy...3.JEDNODÍLOVKA

1. června 2010 v 18:33 | šéf xD
Pokud se vám tato ffka líbí, nezapomeňte hlasovat v anketě!
(EDIT od L.u.L.u.: nejde mě sem dát anketa, tak pište body do koemntářů.)


Řekla mu miluj mě a on věděl, že je to navždy...

BY: šéf xD

Řekla mu miluj mě a on věděl, že je to navždy...
Ano, navždy...
Nezapomene..

Oslava lásky zrozením jiné 2.JEDNODÍLOVKA

1. června 2010 v 14:40 | LA Baby
Oslava lásky zrozením jiné

"Vážně tam musím?" otráveně s pohledem štěněte se podívám na svou drahou matku. "Nicku, nebuď bambula! Vždyť je to tvá sestřenice, bude se vdávat!" sabotuje mé snažení mamka a otevře mi dveře do auta, kde už jsou nasáčkovaní oba mí bratři celí šťastní. Nasupeně si sednu k okýnku a celou cestu zarytě mlčím. Tohle mi dělají naschvál. nesnáším všechny naše příbuzné, co se k nám chovají, jakoby jsme byli nejlepší přátelé a přitom se s nimi vidíme jednou za uherský rok. Navíc jsou tak povrchní a stále se před námi přetvařují. Nejhorší na tom je, že to poznám už na 100 metrů.

Baby from the future 1.JEDNODÍLOVKA

1. června 2010 v 6:25 | Who I am?
HLASUJTE PRO WHO I AM V ANKETĚ POD ČLÁNKEM!


BABY FROM THE FUTURE

Dávno odbila půlnoc, jenomže malý Nick pořád ne a ne usnout. Už zkoušel vše, co ho napadlo, od počítání oveček až po horké
mléko s medem. Jeho starší bratři oba tvrdě spí, takže se je ani nepokouší vzbudit a přesvědčit je, aby mu přečetli pohádku, jelikož ví, že se mu to stejně nepodaří. Rodiče odjeli ke známým a nechali chlapce samotné. Věděli, že nedělají špatnou věc, koneckonců jejich nejstarší syn je ve svých deseti letech už dost starý a zodpovědný na to, aby se o své brášky postaral.
Nick se převaluje v posteli, znovu se pokouší usnout. Bezúspěšně. Najednou zaslechne nějaký divný zvuk.
Co to bylo? podiví se. Vezme svého plyšového méďu a vykrade se ven z pokojíčku.
Pomalu sejde ze schodů ve svém oblíbeném pyžamku s dinosaury, našlapuje tiše jako myška.
V obýváku zvuk zničehonic zesílil a Nickovi došlo, že zřejmě vychází zvenčí. Otevřel hlavní dveře, načež vyšel z domu.

Soutěž ve psaní! :)! JEDnODÍLOVEK

31. května 2010 v 16:06 | L.u.L.u.

psaní
Takže, dneska už přihlášení do soutěže ukončíme. Myslíme si, že do pátku je to moc dlouho, takže máte dnes poslední šanci ! http://jonas-team.blog.cz/1005/soutez-ve-psani#komentare

Od zítřka nám můžete svoje ff ukládám do ROZEPSANÝCH na e-mailu: ffs-jonas@seznam.cz
Heslo: jonas-ffs     

Můžete ke své jednodílovce napsat úvod, ale hlavně nezapomeňte na své JINÉ jméno! Já newím xD když jsem třeba L.u.L.u., tk bych si dala :D hmm :D těžká otázka :D třeba ReTaRd :D a tak xD ..prostě abyhcom vás nepoznaly...ok, moc už se těším na vaše výtvory! Uveřejníme ale max. jeden denně, posílat můžete do 15.6 :)
 
 

Reklama
Reklama
:D LOVE FOR USA!