Píšeš nějakou ffku a chtěl by jsi ji uveřejnit na našem blogu? Neváhej a posílej na email, který najdeš v kolonce SITE!

Červenec 2010

He Cant Never Love You Like Me 12.díl

31. července 2010 v 21:41 He can´t never love you like me
..!

Po pár minutách bručení a převalování konečně otevře oči. Zadívám se do té úžasné hnědé barvy a usměju se. "A-Andy?" vykoktá překvapeně a zamrká zmateně očima. Lehce přikývnu a roztáhnu rty do širokého úsměvu. "Ty… já.. jak si tu dlouho?" zeptá se a prohrábne si nervózně rukou vlasy. "A jak to, že sem nahý?" povytáhne obočí a propálí mě pohledem. Nevinně se usměju a doufám, že se mi ho tím podaří trochu obměkčit. "Andy?" zopakuje moje jméno s přivřenýma očima. "Když já.. nemůžu za to, promiň mi to" vydechnu a sklopím hlavu k zemi, protože už nedokážu odolávat jeho přímému pohledu. "Za co nemůžeš? Co ti mám prominout?" zeptá se nechápavě. Jenom zakroutím hlavou a zvednu se k odchodu. "Andy, kam jdeš?" chytí mě za ruku a postaví se. Jenže zapomene na svůj kotník "Auuuu!!!!" zakřičí a svalí se zpátky na postel. "Nicku!!!" vykřiknu a rychle k němu přiskočím. "Lež v klidu, podívám se ti na to" "Ne, počkej" přitáhne si mojí hlavu k sobě a políbí. "Moje zranění počká, teď mi řekni, co se stalo" pohladí mě po tváři. "Když já.. nemůžu, tak moc se stydím" zašeptám a cítím, jak mi zrudly tváře. "Lásko, mám takovou teorii, řeknu ti jí a ty mi jí buď potvrď a nebo vyvrať, ano?" usměje se. "Ale když, já se bojím, tvojí reakce" řeknu skoro plačtivě. "Pšššt" položí ukazováček na moje rty. "Zdál se mi o tobě nádherný sen, erotický sen" trochu zčervená "Uspokojovala si mě, v tom snu myslím, pak si mě přišla navštívit, v reálu a viděla si mě, jak se uspokojuju, proto sem teď nahý, je to tak?" pousměje se a pohladí mě po tváři. "No, je to skoro pravda, ale v tvé teorii jsou drobné odlišnosti od skutečnosti" řeknu opatrně. "Vážně? Tak mi to řekni" pobídne mě.

Mám mu to říct, nemám mu to říct. Sakra, teď by to chtělo kopretinu, abych si to mohla zkusit na ní. Hmm, musím mu to říct, nechci, aby to mezi námi viselo.

"Je to vlastně pravda, až na to, že sem tě pozorovala, jak vzdycháš ze sna a to mě dostávalo do transu, takže sem se tě prostě začala dotýkat a nějak nemohla přestat" lehce pokrčím rameny. "Uhh" vydá ze sebe Nick a zrudne "Takže, si mě… to no.. udělala? Doopravdy?" zeptá se pro jistotu. "A-ano" pokývám hlavou. "Páni" vydechne "Děkuju" usměje se a vášnivě políbí.

Děkuju??? Tak tohle sem opravdu nečekala, myslela sem, že se bude zlobit a on mi poděkuje??? No, co na to říct? Asi nic.

Zaženu všechny svoje myšlenky a ponořím se do nádherného líbání, které nebere konce. Nick si mě k sobě přitáhne úplně nejtěsněji jak to jde a jeho ruka mě začne hladit po noze. "Jsi skvělá" zašeptá mi do ucha "A jak si to udělala?" zeptá se nadrženě a podívá se mi do očí. "Hmm, rukou" odpovím a Nick se zářivě usměje "A ještě pusou" zazubím se a Nickův výraz se změní na zaražený. "V-vážně?" "A-ano, já, chtěla sem to zkusit, nezlob se" řeknu nesměle. "Ale, lásko" zasměje se a políbí mě do vlasů. "Nikdy se na tebe nebudu zlobit. A už vůbec né, za to, že mi děláš dobře, to by byla přece blbost" políbí mě na rty a mě spadne velký kámen ze srdce. "Ikdyž to pro mě bylo jenom ve snu, strašně se mi to líbilo" usměje se a mrkne na mě. Úsměv mu opětuju a líbnu ho na tvář. Nick mě obejme kolem pasu a lehne si na záda, přitom si mě strhne na sebe a začne slíbávat můj krk. "Broučku, to lechtá" začnu se smát. "Tak to máš smůlu, mě to totiž baví" usměje se. Více na mě nalehne. Chci protestovat, ale jeho jazyk v mojí puse mi to nedovolí. Nickovi začne zvonit telefon. Odtrhne se od mých rtů a zabručí "Kdo to zase otravuje" povzdychne si. Využiju jeho nepozornosti, vysvobodím se z jeho sevření a uteču do koupelny. "Andy" zakňučí Nick. "Copak?" stoupnu si do dveří a zářivě se na něj usměju. "Tys mi normálně utekla, to od tebe není vůbec pěkné" zanaříká jako malé dítě. "Máš určitě důležitý hovor, tak si ho vyřiď a já ti zatím udělám něco k jídlu, jo a v tamté tašce ode mě něco máš" usměju se. Když okolo něj procházím, tak ho políbím na tvář a rychle jdu do kuchyně.

Uhh, kde to jsem? Tohle asi nebude kuchyně. To se mi vůbec nelíbí, hmm. Tenhle barák mi byl čert dlužen! Takových místností, musela bych mít hlavu, jako pátrací balón, abych se tu vyznala. Dlouhá chodba, krátká chodba, schody, další schody. Připadám si, jako v nějakém zámku. Všude plno obrazů, svícnů a zrcadel. K čemu tolik zrcadel? To jsou tolik ješitní, že se na sebe musí pořád dívat? Nebo se bojí upírů? Fakt nevím, ale radši to nebudu řešit, bojím se toho, co bych se dozvěděla. Ouu, obývák, chodba a tady sem ještě nebyla. No hurá! Podařilo se mi dostat ve zdraví do kuchyně.
Tak copak tomu mému pacientovi ukuchtím? Vzhledem k tomu, že tu toho moc na výběr není, skončí moje kuchařské umění pouze u přípravy sendviče a nalití Coca Coly do skleničky.

"Jsem tu lásko" usměju se a tác s jídlem položím na Nickův stolek. Ten na mě mrkne, pošle mi vzdušnou pusu a dál telefonuje. Hodím na něj omluvný pohled a pohladím ho po jeho dokonalých kudrlinkách. Začnu opatrně zkoumat jeho kotník. Občas nepatrně usykne, když mu ho prohmatávám. Jakmile mu ho převážu, položí telefon "Děkuju ti" uculí se "Není zač, je to přece moje práce" pokývám hlavou. "Jop, to je pravda a taky ti děkuju za jídlo, za dobrůtky a plyšáčka" usměje se "Pro tebe vše. A ten méďa je z lásky" mrknu na něj. "Pojď sem" zašeptá a pokyne mi lehce rukou. Chvilku dělám drahoty, ale pak si k němu přisednu blíže. Bez upozornění mě začne líbat a hladit po zádech. Lehce se usměju a s polibky mu pomáhám. Zajedu prsty do jeho vlasů a začnu je rozplétat. "Zůstaneš tu dnes se mnou?" zahuhlá Nick mezi polibky. "Jak zůstat?" nechápavě se na ně kouknu. "Přes noc. Nechci tu být sám, rodičové i kluci jsou pryč, moc prosííím. Bojím se tu" zakňučí a hodí na mě smutná očka. "Když já nevím" zapochybuju. "Prosííííím, lásko moje, moc tě prosíííím" "A co za to???" usměju se. "Budu tě milovat a ctít, až do konce života" zašeptá mi do ucha a lehce mě na něj políbí.

Cože??? Moje srdce se zběsile rozbuší a mám pocit, že mi snad vyletí z hrudníku.

Vezmu jeho hlavu do svých dlaní a lehce ho líbnu na rty. Zadívám se do jeho nádherných očí.
"Miluju tě" vyslovím ony dvě slova. Nick se zarazí a lehce rty rozevře dokořán. Zmateně tiká očima po mém obličeji a zřejmě neví, co má říct. "Nicku" zakníkám. "Řekni něco, cokoliv" zakňučím prosebně. "Já.." začne Nick a vydechne. "Ty? Co?" pustím jeho hlavu a stále hypnotizuju jeho obličej. "Já, děkuju ti" "Děkuješ?" vyjeknu "Za co???" "Za to, že mě miluješ" řekne prostě a mě bodne u srdce. "Aha, musím jít" zatřepu hlavou. Zvednu se z postele a rychle vypadnu z toho pokoje. Zapadnu do velké koupelny. Sjedu zády po stěně, obejmu svoje kolena, opřu si o ně hlavu a naplno se poddám svým pocitům.
Rozpláču se.
Pokračování Příště…

Fotky z vystoupení v Bílém domě

31. července 2010 v 15:51 | Rejkí |  Photos
White house Nick
White House JB
White House Joe and Demi

Camp Rock 2 - It´s On (music video)

31. července 2010 v 15:38 | Rejkí |  Camp Rock 2: Final Jam
by:ajcin.blog.cz


Hlásněte Rejkí je ve finále SonSong........S Nickem s písní Stay :)

31. července 2010 v 12:37
Asi by Rejkí nebyla ráda že píšu článek o tom aby jste jí hlásly
Ale protože tady není a já vás obíhat a psát vám to nebudu :)
Tak jsem se rozhodla že napíšu článek.
Rejkí je ve finále SonSong
S kým jiným než s Nickem a to s písničkou Stay :)
Zbožňuju ji taky a všichni víte že Rejkí taky a to hodně.
Tak vás za Rejkí prosím hlásněte


Tady máte ukázku :) aby jste věděli která písnička to je :)
No musíte uznat supééér :)Hrůza..hrůůza a ještě jednou hrůůza :D

30. července 2010 v 21:41 | Eliška.M:)
Smiley Nick :D
Žádné ale vůbec žádné novinky hrůůza :D
Jonásci štvete mě :D
Snažím se sem něco přidávat když je Rejkí pryč a já jen ,,zaskakuju"
Ale copak to jde když se nic neděje :D
Aspoň ňáký skandál když nic jinýho :D


Takže sorry že tu budou jen FF :)
Snad se to zlepší

He Cant Never Love You Like Me 11.díl

29. července 2010 v 18:04 | jAnČa |  He can´t never love you like me
..!
Ona se na mě usmála??? Vážně se na mě usmála??? Tomu nemůžu uvěřit. Co se to s ní přes ten jeden den stalo? Že by si to jen tak rozmyslela a byla na mě najednou milá? Co když je, ale za tím jejím slaďouškovským chováním nějaký postranní úmysl? Nechci jí z ničeho obviňovat, ale mám okolo sebe tolik falešných lidí, že se mi dost často stává, že podezřívám i nevinné lidi, což paní Jonas určitě je, takže jí přestanu obviňovat a vydám se za tím marodem. Kam, že to mám jít? Nahoru, nakonec chodby a doprava. Myslím, že to bylo takhle. No, zkusím to najít a uvidíme.
Jakmile jsem před dveřmi, které považuju za správné, nadechnu se a zaťukám. Nikdo se, ale neozve. Trochu se zamračím a pomalu ty dveře otevřu. Hned mě do očí praští bicí souprava umístěná v rohu pokoje. Rozhlédnu se po celé místnosti a můj zrak se zastaví na tom úžasném kudrnatém stvoření, které spokojeně chrupká v postílce. Pousměju se a vlezu dovnitř. Hned za sebou zavřu dveře a po špičkách se dostanu k jeho posteli. Tašku s dobrotami položím na zem a opatrně si k němu přisednu. "Hmmm" zamručí, zakroutí hlavou, ale spí dál. Uculím se "Andy" zakňourá ze sna a usměje se. "Ano, tohle dělej, to se mi líbí" lehce zasténá a vjede si rukou do vlasů. Překvapeně ho sleduju a lehce se usmívám, jak slyším tak se mu něco zdá. "Andy, lásko" zakňučí znovu. Najednou se jeho peřina začne lehce zvedat. Překvapeně otočím hlavu a podívám se rovnou do jeho klína. Proč mě nepřekvapuje, že nadzvednutí té peřiny má na svědomí jeho kamarád, který se právě hlásí o pozornost. "Andy, už mě netrap, prosím tě" zasténá Nick a já se usměju. Nahnu se k němu "Když tak nádherně prosíš, tak už tě trápit nebudu" zašeptám do jeho ucha a lehce ho na něj políbím. Nick zasténá a usměje se. Jelikož sem hrozná mrcha a to, že se Nickovi o mě zdá erotický sen mě vyburcuje k tomu, že mě pohltí touha ho uspokojit doopravdy.
Přiblížím se k jeho rtům a začnu je jemně slíbávat. Nick vydechne a polibky mi oplácí s velkou razantností. Odpojím se od něj a začnu ho líbat na krk. On zajede prsty do mých vlasů a lehce je čechrá. Strhnu z něj peřinu a můj pohled se zastaví na jeho mužství. Trenky, které má na sobě, vypadají, že brzy pod náporem jeho penisu prasknou a kousky té látky se rozletí všude po pokoji. Kousnu se nadrženě do rtu a zajedu rukou do jeho trenek. Nickova reakce je okamžitá. Táhle zasténá a zalape po dechu. "Polib mě… prosím" zakňučí. Uculím se a vášnivě ho políbím. Nickův jazyk téměř okamžitě vyhledá ten můj a svádí s ním vášnivou nekonečnou bitvu. Při vzájemné výměně slin ho zbavím trenek a pořádně chytím jeho mužství do ruky. Pomalu stahuju jeho předkožku, nahoru, dolů. Nickův dech se nebezpečně zrychlí a jeho steny zaplňují celý pokoj. "Tohle je, dokonalé" zasténá, prohne se v zádech a prsty zaboří do prostěradla. Moje pravá ruka se zabývá masírováním jeho kamaráda a levá mu zatím vyhrnuje tričko. Jakmile ho má, až u krku tak svoje rty přesunu na jeho pravou bradavku a lehce jí saju. "Ouuuuuu" zakníká Nick a silně zaryje prsty do peřiny. Jelikož mě to saní po chvíli omrzí, moje neposlušné rtíky se přesunou na bříško a jazykem zajíždím, až do jeho pupíku. Moje oči se zastaví na jeho pulzujícím penisu. Začnu si pohrávat s myšlenou, jestli mu mám udělat dobře i pusou. Přece jenom sem to nikdy nedělala.
Co, když se mu to nebude líbit a neužije si to? Nechci ho nějak zklamat.
Jakmile se, ale podívám na jeho roztoužený výraz ve tváři, všechny moje černé myšlenky se ztratí, jako mávnutím kouzelného proutku. Lehce se pousměju a začnu jazykem kroužit okolo jeho penisu. Oblizuju ho, saju a moc mě to baví. Nemůžu se totiž nabažit Nickového dokonalého sténání a kňučení. Nakonec si jeho úd strčím do pusy, až po kořen a začnu pohybovat stejně, jako jsem to dělala předtím svojí rukou. "Andy, bože" sténá Nick stále dokola. Na jeho těle se začnou objevovat nepatrné kapičky potu a jeho dech je nebezpečně zrychlený. "Už budu.." oznámí mi a já se snažím připravit na jeho vysemenění, nepovede se mi to. Když se totiž moje ústa zaplní jeho tekutinou, zvedne se mi žaludek a mám pocit, že se pozvracím. Naštěstí to zadržím a všechen obsah se mi podaří spolknout. Nickovo tělo se uvolní a on vydechne. Odtrhnu se o jeho klína a zadívám se na jeho tvář. Blaženě se usmívá a na čele má nenápadné kapičky potu. Vytáhnu se k němu a vášnivě políbím jeho rty. Nedočkavě zajedu prsty do jeho vlasů a čechrám jeho neposedné kudrlinky. Nick lehce do polibků zasténá. Zase se od něj odtáhnu a pozoruju jeho andělskou tvář. Najednou sebou začne lehce zmítat a pomalu otevírá oči. Přemýšlím jestli mám utéct do koupelny a nebo u něj zůstat.
Ale jak mu to všechno vysvětlím? Neměla sem to dělat, vím to. To, co sem udělala, bylo špatné, ale já si nemohla pomoct. On byl tak dokonalý a díky tomu, co se mu zdálo se ve mně probudila taková touha, že sem to prostě udělat musela! Teď se bojím toho, že mě Nick zavrhne a už mě nebude chtít vidět. Ach joo. Nedá se nic dělat! Musím se své blbosti postavit čelem! Nějak to dopadne! Buď mi odpustí a budeme spolu, nebo mě seřve a rozejde se, se mnou. Chodíme spolu vůbec??? Asi bychom si o tomhle všem měli promluvit.
Prudce zatřepu hlavou a tím se mi podaří všechny tyto negativní myšlenky setřást. Sehnu se nad Nickovu tvář, začnu ho po ní hladit a čekám, až se vrátí zpátky mezi bdící.
Pokračování Příště…

Shot at love with Nick Jonas 7.díl

28. července 2010 v 21:13 Shot at love with Nick Jonas
salwnj
Vítáme vás zpátky u Kalichu lásky s Nickem Jonasem. Dnes se Nick bude rozhodovat mezi dívkami, které si nechá a které pošle domů.

Nick
Vyřazování fakt nesnáším. Je to pro mě těžké. Dívám se na fotky holek a přemýšlím. Chio se mi moc líbila, krásně tančí.
Carmen je opravdu vášnivá, podle mě je tanec její velkou vášní.
María umí hrát na piano nepřekonatelně, klapalo by nám to.
Valentine se umí bavit, je jí jedno, co si o ní ostatní říkají.
Isabella má cit pro umění, hra na harfu je těžká, ale myslím, že si hodně slibuje. Naomi mi ukázala, že umění není jen v nějakých koncertních halách, ale že je i na ulici, všude. Ale to s tím paparazzim... Mimochodem, ten mě žaluje za ublížení na zdraví. Naďa je super holka, zábavná, ale ti mafiáni nejsou nic pro mě.
Klára, umí nádherně malovat, vím, že ke mně něco cítí, ale nechce to dát najevo. A to odmítnutí dost zabolelo.
Opravdu nevím, koho poslat domů. Nikomu nechcu zkazit sen.

Klára
Opravdu nechci domů. Je mi moc líto toho, že jsem Nicka odmítla, ale mám pro to své důvody. A pokud mě tady nechá, ráda mu vše vysvětlím.

Naomi
Nick se na mě určitě zlobí kvůli tomu útoku. Chtěla jsem ho jen chránit.

Isabella
Nickovi jsem se zalíbila. Vím to. Jinak bychom se nelíbali. Ne?

Chio
Chci tu zůstat. Mám pocit, že k Nickovi začínám něco cítit. Něco skutečného.

Naďa
Myslím, že Nicka trochu vyděsili mí přátelé. Někteří vypadají jako ostří týpci, ale mouše by neublížili.

Nick
S holkami jsem se opět sešel v zahradě. Každá měla na sobě krásné šaty. Každá se usmívala. Zabolelo mě u srdce. Kéž bych si je mohl nechat. Takový Nickův harém...
Podíval jsem se na tác s růžemi. 6 nádherných růží. Myslel jsem, že musím vyhodit jen jednu. Ale před 3 hodinami jsem se dozvěděl, že půjdou zase 2. O to je to těžší.
,,Dámy, dneska vám to všem ohromně sluší!" ,,Tobě taky, Nicku!" řekly sborově.
,,Je mi to líto, ale dnes pošlu domů zase 2 z vás. Dokážete určitě pochopit, jak pro mě bylo těžké vybrat. Je pro mě těžké vybrat jen jednu." Mám pocit, že Chio vytryskla slzička. Nechtěl jsem to dál napínat.
,,Chio, tvoje šance na lásku pokračuje." Vydechla si a šla ke mně. Podal jsem ji růži a ona mi dala pusu na tvář.
,,Valentine, stále máš šanci na lásku." Podal jsem ji růži a ona si šla stoupnout k Chio.
,,Kláro, tvůj boj o mé srdce dál pokračuje. Carmen, i ty pokračuješ."
Teď přišlo to nejtěžší. Přede mnou stály tři poslední a já si musel vybrat jen jednu.
Napětí by se dalo krájet.
,,Marío, máš šanci dál pít z kalichu lásky."
V ten moment se Naomi i Isabella rozplakaly. Bylo mi to tak líto.
,,Bello, Naomi, svůj kalich lásky jste dopily a tím vaše šance na lásku skončily. Chcete něco říct?"
Ozvala se jen Naomi. ,,Je mi to s tím paparazzim líto. Mám to v povaze."
Usmál jsem se a šel jí obejmout. Chtěl jsem obejmout i Isabellu, ale vytrhla se a utíkala domů.

Tohle pro mě bylo těžké vyřazování, ale to nejtěžší teprv přijde.

Tak tohle bylo další vyřazování v Kalichu lásky. Dívky budou i dál plnit úkoly.


He Cant Never Love You Like Me 10.díl

28. července 2010 v 21:09 | jAnČa |  He can´t never love you like me
..!
Další část, tak snad se bude líbitJ moc Vám děkuju za komentáře, vážím si jichJ

"Im waintin for the moonlight, so I can find you in the perfekt dream…" "Už zase, slečno Underwoodová, říkám Vám to naposledy, buď si ten mobil vypnete, nebo Vás na hodinu vyhodím" zahřmí doktor. Zrovna máme totiž vizitu a mě už asi po osmé zvoní telefon. "Promiňte, pane primáři, jenom si ten hovor vyřídím a hned jsem zpátky" usměju se na něj. "Dobře" protočí doktor oči. Zase se usměju a rychle vylezu před budovu. Ani ne za pět minut mi telefon začne zvonit znovu. Hned ho přijmu "Láááskoo, konečně, normálně mám pocit, že se mnou nechceš mluvit, pořád mi hovory vytípáváš, co se děje???" vykřikne Nick vyděšeně a já se musím smát. "Nicku, uklidni se. Nic se neděje, jenom máme zrovna vizitu, takže se s tebou nemůžu jen tak vybavovat" vysvětlím. "Hmmm" zakňučí smutně. "Když mě se, ale stýská a strašně se nudím" zakuňká. "Aha, tak proto mě otravuješ???" zasměju se. "Já otravuju??? To sem vážně nechtěl" zakníká skoro plačtivě. "Broučku, no táák. Byla to jenom sranda, nikdy otravovat nebudeš, ty nikdy!" snažím se ho uklidnit. "No dobře a přijdeš za mnou? Po práci??? Prosííím, moooc prosím, smutně koukám" zakňučí znovu. "Možná, že se stavím, už sem ti to říkala, bude to pro tebe překvapení" "Ano lásko, tak já se nechám od tebe překvapit a budu zároveň doufat, že přijdeš, posílám ti pusinku" "I já tobě, už musím jít, tak pa" "Ahojky" rozloučíme se a já se zase vrátím dovnitř.
Asi za hodinu konečně skončím. Hned se vydám domů, kde se vysprchuju, převléknu a vydám se do obchodu. Nakoupím nějaké diabetické sladkosti a plyšového méďu pro toho mého kudrnatého pacienta.
Jakmile mám všechno, tak se za ním vydám, ještě, že vím, kde bydlí.
Když stojím před jejich dveřmi, tak mě zachvátí záchvat paniky.
Co když mi otevře jeho máma a bude na mě zase hnusná jako posledně? Po druhé už asi jejím urážkám neodolám. Vlastně, minule sem to taky dost nezvládla. Ani nevím proč mě to tak rozhodilo. Sem zvyklá na urážky. Moje matka mě jimi častuje už od malička, takže by jeden řekl, že budu zvyklá na to, že mi někdo nadává, ale teď se mi to hodně vymklo z rukou. Nechápu proč, ale ano, vlastně už sem na to asi přišla. Na tom nevinném, kudrnatém stvoření s nádhernýma, hnědýma očima je něco, co mě nutí se pořád usmívat, nemyslet jenom na sebe a taky se strachovat o to, co bude s ním, jestli je v pořádku a nic mu nechybí. A taky mi záleží na tom, co si o mě myslí jeho příbuzní, protože by ho mohli dost ovlivnit a jeho chování ke mně by se mohlo změnit, což bych vážně nerada, takhle mi to dost vyhovuje. Neříká se tomuto jevu láska? Obávám se, že ano. Samozřejmě, sem v tom, až po uši. Zamilovaná do Nicholase Jerryho Jonase, zpěváka ze skupiny Jonas Brothers. Ach jooo. Tohle se nemělo stát. Ano, láska je nádherná věc, ale když se člověk zamiluje do toho nepravého, tak je to spíš problém a já ho mám opravdu velký. Bojím se totiž, že to Nick tak necítí, ikdyž to by po mě nechtěl, abych za ním chodila a neříkal mi "lásko" a vůbec těmi láskyplnými slovíčky, teda alespoň v to doufám. No, stojím tu už asi deset minut, tak už by bylo na čase se konečně odhodlat k tomu zaklepání. Natáhnu ruku k zaklepání, pět centimetrů, čtyři, tři, dva… Nemůžu. Zase tu ruku odtáhnu a svěsím podél těla. Nadechnu se a zase vydechnu. Jsem prostě nervózní z toho setkání s jeho matkou, určitě jí potkám.
Tak moc bych si přála, aby třeba nebyla doma, ale to se určitě nestane, protože já mám takové hrozné štěstí, takže bude doma, seřve mě a já budu moct jít se staženým ocasem zase domů. To by mi nevadilo, mohla bych v klidu koukat na filmy, chroupat popcorn a nic by mi nechybělo. OMYL! Něco by mi přece jenom chybělo, ne něco, ale někdo. Ano, chyběl by mi Nick. Vlastně už teď mi moc chybí, chtěla bych být s ním a užívat si jeho dokonalé objetí. Tak proč tady tak přiblbě stojím??? Jestli mě někdo pozoruje z okna, tak se musí lámat smíchy. Je na čase postavit se svému osudu čelem. V tomhle případě se musím postavit paní Jonas a pokud bude mít se mnou nějaký problém, tak jsem ochotná si s ní v klidu promluvit, ale pokud mě bude urážet, jako posledně, tak jí ukážu fuckáče a nebudu se s ní bavit. Tak do toho!
Konečně se odhodlám k zaklepání, ale pak mi dojde, že by to asi nebylo moc slyšet, tak se rozhodnu pro zvonek. Slyším dupot ze schodů a poté se dveře otevřou. "Řejete si?" zahuhlá na mě vysoký, trochu tělnatější muž v brýlích. Jeho nos je červený, jako kdyby pán celou noc nasával rum, ale spíš si myslím, že je nemocný. "Ano.. já.. mohla bych za Nickem?" zeptám se nesměle. "Za Ickem? No, on má vyvrnutý otník, akže en nemůže" zakroutí hlavou. "Já vím, že nemůže ven, ale já bych šla za ním, jako k němu do pokoje, něco sem mu přinesla" usměju se a ukážu, zřejmě pana Jonasovi, plnou tašku dobrot, které mám v ruce. Povytáhne obočí. "A neašlo by se tam i něco plo mě?" nakoukne opatrně ke mně do tašky. Zasměju se. "Myslím, že ano, ale taky to hodně záleží na tom, jestli mě pustíte dál" uculím se. Pan Jonas svraští čelo, ale nakonec mě dovnitř pustí. Vzájemně se představíme a p. J. je ze mě nadšený. Vím, zní to dost namyšleně, ale jemu vážně úplně svítily oči, když jsme spolu mluvili.
Jakmile prolomíme ledy, p. J. se mi začne šmátrat v tašce a hledá nějakou dobrotu. Vyštrachá nakonec lízátko. Má z něj radost, doslova jako malé dítě. Dozvím se od něj, že už celý týden ho trápí rýma, nemůže se jí zbavit. Tak sem ho trochu "vyšetřila" a poradila mu, ať si zajde na alergologii, že si myslím, že má alergii na pyl. P. J. protestuje, ale když mu sdělím, že by mu se mu mohlo ulevit od té rýmy, tak mi slíbí, že si tam zajde. "Kevine!!! Jak to, že neležíš v posteli???" uslyšíme za sebou známý hlas paní Jonas. "Drahá.. já.. el šem otevrít" snaží se p. J. nějak bránit, ale je mu to houby platné. "To mě nezajímá! Okamžitě zalez do postele! Nechci, aby si nakazil ještě ostatní kluky, stačí, že Frankie, taky leží s chřipkou" zamračí se paní Jonas. "Ale Andy ríkala, ze by to mohla být lergie" pokývá p. J. hlavou. "Cože by to mohlo být?" podívá se na mě paní Jonas nechápavě. "Alergie, všechny příznaky tomu napovídají, tak sem panu Jonasovi poradila, ať si zajde k odborníkovi, aby měl jistotu" vysvětlím. "Ahááá" usměje se paní Jonas. "Tak tam zajedeme hned, můžeš jít rovnou do auta, jenom si vezmu kabelku a můžeme vyrazit" mrkne na svého manžela. Ten tleskne rukama a oba se ztratí.
Tak to je super, klidně mě tu nechte samotnou. V cizím domě, děkuju, že jste mě tu nechali!!!
"Áááá, Andy zlatíčko. Chci se ti omluvit, za to jak jsem se k tobě chovala. Nick mi všechno řekl, má tě strašně moc rád a já věřím, že ty jeho taky, jinak by si s ním nebyla, takže přijmi mojí omluvu" přiletí za mnou paní Jonas. "Já.. ehm.. to nic.. přijímám Vaší omluvu" vykoktám ze sebe zaskočeně. "Výborně!!!" vykřikne a silně mě obejme. "Vítej v naší rodině a našem domě" věnuje mi úsměv. "Teď musím pryč, ale pak si určitě popovídáme. Je mi jasné, že jdeš za Nickem. Jeho pokoj je úplně nahoře, až ve třetím patře, pak půjdeš, až na konec chodby a zahneš doprava, pak už to najdeš, jste tu jenom sami dva, tak nedělejte žádné vylomeniny, páá zlatíčko" políbí mě na tvář a jak rychle se objevila tak rychle i zmizela.
Jenom za ní nechápavě zírám a snažím si uvědomit, jaké informace na mě stačila vychrlit.

Pokračování Příště

Přes krávy až do ráje! 7.díl

28. července 2010 v 17:59 | Rejkí a Eliška.M |  Přes krávy až do ráje!
Přes krávy
7. dílek ;)

Tia
Elsie šla zabalit košík s jídlem a já s Joem, Nickem a Alem jsme šli nachystat koně. No můžu říct, že pohled na Joea, jak se snaží hodit na koně sedlo, je docela komický. Než to všechno Elsie nachystala, mi měli hotový i koně. A mohli jsme vyjet.
,,Ehm…a jak… jak se vůbec ti koníci jmenují? Mají přece jméno ne?" po chvíli ticha Joe zamumlal.
Usmála jsem se a přikývla. ,,No jasně. Ty zrovna jedeš na Portosovi, Nick na Diegovi, Elsie na Bakym a já na Trentovi." řekla jsem.
Joe se jen hrdinsky usmál a vztyčil hlavu. ,,Já mám Portose. Jeho jméno je drsný."
Najednou se ozval Al: ,,Tss….to já mám nejdrsnějšího koně tady z těch všech."´
Joe se na něho jen usmál. ,,Jooo a jak se ta tvoje kráska jmenuje?" zeptal se.
,,Valley." odpověděl mu Alphonse a bouchl se pěstí do hrudi.

Jonas Brothers At Sir Paul Mc Cartney's Gershwin Ceremony

27. července 2010 v 18:49 | Rejkí |  Newsky
Můžete se na to podívat i na cambiu ale tady je to rychlejší :)
Kluci zpívají celou písničku až ke konci..je super :)

Přes krávy až do ráje! 6.díl

26. července 2010 v 18:17 | Rejkí a Eliška.M |  Přes krávy až do ráje!
Přes krávy
Joe
Ona mi dala pusu? A při tom jsem do rození krávy ani moc nedal. Já se vznáším, já létám. Já…
"Josephe…" uslyšel jsem Nicka a mé rozplývání se náhle… rozplynulo.
Přiběhl jsem a lekl se. "Nicku, co tu proboha děláš jen v trenkách?" vyprskl jsem smíchy.
"Nebudu tu chodit v hadrech od krve a navíc Elsie mi řekla ať to sundám, nebránil jsem se." řekl a pokývl hlavou.
"A proč si mě teda volal?" zeptal jsem se ho a z mísy, která ležela na stole jsem si vzal pomeranč.
"Kde mám tašku s věcma, chtěl bych se oblíct, trošku se před ní stydím víš." řekl a teď jsem na něj vyplivl šťávu z celý půlky onoho ovoce.
"Děláš si srandu? Proboha proč se stydíš?" zeptal jsem se ho a podal mu utěrku, aby se utřel.
"Haha moc vtipný, vidíš tohle a tohle?" šťouchal si do břicha.
"A co?" tázavé gesto.


Rejkí je ve 4.kole SonSong s písní Stay od Nicka Jonase tak prosím hlásněte

26. července 2010 v 17:20 | Eliška.M:)
Ahoj všichni víte že Rejkí je na Táboře a mě poprosila abych jí sem někdy něco na blog dala.
No a dneska jsem se dozvěděla že je další kolo SonSong a Rejkí tam je s písničkou Stay od Nicka Jonase. Já tu písničku taky miluju stejně jako Rejkí.
A protože vás Rejkí nemůže oběhnout a poprosit vás o hlas tak vás tímto článkem prosím já.
Hlásněte Rejkí tady
Děkuju :)
Všem kterým Rejkí hlásly

Jonas LA Soundtrack Official Promo

25. července 2010 v 22:21 | Rejkí |  JONAS

Nick dělal Pizzu :)

25. července 2010 v 10:58 | Rejkí |  Photos
Pár fotek Nicka když dělal Pizzu :)
Ale jen pár tyhle jsou prostě nejlepší :D

Nick
NicK
Nick:D
Dala bych to na menší fotky ale mě to nejde vložit ňák mi to blbne ale tyhle tři jsou suprový :D

PS: Rejkí je pořád pryč :( :) dávám sem ňáké novinky já protože mě požádala :)
Eliška.M:)

Přes krávy až do ráje! 5.díl 2.část

24. července 2010 v 17:00 | Rejkí a Eliška.M |  Přes krávy až do ráje!
Přes krávy
Další... xD

Joe
,,Co tu ječíš?" vpadl jsem za ním do stodoly.
,,Vidíš to?" - ,,Co jako?" - "No tak se podívej pořádně. Celá se klepe a nějak divně hýká." zakřičel Nick.
Jen jsem se na něho pobaveně podíval. ,,Hýká jak ty ženský, co se chystají rodit. To by nám ještě scházelo" zasmál jsem se.
,,Víš nevím jak tobě, ale mě přijde že asi fakt bude rodit." řekl vyděšeně. Bylo to vidět i na jeho výrazu.
,,Co… co… a to… to nám nemohly holky něco říct?" vyhrkl jsem.
"Neptali jsme se. Asi je to nenapadlo." omluvil je Nick a určitě přitom myslel na Elsie.
Začal jsem splašeně lítat. ,,Co… co teď…? Viděl jsem to v televizi. Tam vždy tý co rodí roztáhnou nohy a…" nenechal mě domluvit.

Memories change everything... 21.díl

24. července 2010 v 15:00 | Rejkí |  Memories change everything
Memories...
Přednastavený dílek, užijte si ho xD

LETY
Svíjím se vášní a vracím mu stále ohnivěji své polibky, už se nestydím ale víc a víc přitahuji svoje lůno k jeho prstům. Chci ho cítit u sebe, v sobe. Chci ho laskat…hmm….laskat. Pomalu se odtrhnu od jeho rtů a převrátím ho na záda. Šelmovsky se usměju a kousnu ho do ramene. Vím zcela přesně, co chci udělat. Políbím ho na krk a pak sjedu k jeho bradavce a jen lehce se jí dotknu. Už třeba ví co mám na mysli. Sjedu rty až k jeho pupíku a přejedu ho jazykem. Zvednu hlavu a podíváme mu do očí. Má je plné touhy a očekávání, Chci ho ještě vydráždit. Místo abych pokračovala dolů, vyklestím si jazykem cestičku zpět k jeho bradavkám a dráždím je až slastně zavzdychá. Rychle ho políbím na rty ale když se ke mně chce přitáhnout, odtáhnu se a opět ho letmo políbím na bradavku. Teď už to ale nevydržím ani já a pomalu se posouvám dolů po jeho těle. Už se ani nezastavuji na pupíku. Rukou jedu od kolene po jeho stehně nahoru až k podbřišku. Je už vzrušený ale já chci aby byl ještě víc. Chci aby se svíjel touhou po mě. Aby se přestal ovládat a vzal si mne tak jak chce a jak chci i já.

Přes krávy až do ráje! 5.díl 1.část

22. července 2010 v 16:00 | Rejkí a Eliška.M |  Přes krávy až do ráje!
Přes krávy

Elsie
Nachystala jsem snídani i pro Joea a Nicka. Al se chystal do školy a já jsem šla za Nickem, abych mu dala snídani.
V pokoji nebyl tak jsem se šla podívat ven. Tam stál jen Joe a hleděl kamsi do prázdna.
,,Hej Joe, neviděl si Nicka?" nic… pořád stál a mlčel. Jen jsem udělal udivený obličej a šla dál.
Otevřela jsem dveře od stáje a uviděla ho jak hladí jednoho koně. ,,Máš rád taky koně jako já?" zeptala jsem se. Trhl sebou a spadl na zadek.
"Ježiši promiň já tě nechtěla vyděsit." řekla jsem a běžela rovnou k Nickovi. ,,To… to je dobrý. Jen jakkoliv sebou trhnu, šíleně mě to zabolí a válím se po zemi." řekla usmál se.


Přes krávy až do ráje! 4.díl

20. července 2010 v 15:00 | Rejkí a Eliška.M |  Přes krávy až do ráje!
Přes krávy
Délku už moc neupravíme, máme to napsaný dopředu, ale snad to tolik nevadí ;)

Elsie
Hned potom, co si Nick vybral Sisi a ona se mu odvděčila dělovou ránou do hrudníku, jsem mu pomohla pomalu vstát a šla jsem s ním do pokoje.
"Ehm…Elsie děkuju." řekl tak trochu potichu, asi ho to fakt moc bolí.
,,Bo…bolí tě to?"šeptal jsem.
,,Pfff….néé. Vůbec." řekl s hrdinským výrazem. Nemotorně sebou škubl a zaječel. ,,Auuu."
,,Přede mnou si nemusíš hrát na hrdinu.Vím, že tě to bolí." řekla jsem a chytla ho za ruku.
Najednou se Tia s Joem přiřítily do pokoje. Hned jsem jí zase pustila.

Ciao, Au Revoir, Bye, Zdarec...

18. července 2010 v 17:04 | Rejkí |  Naše bláboly
Většina z vás ví, co to znamená xD A to... TÁBOR... odjíždím zítra ráno v osm, takže už sem nepřijdu a vracim se 7.8. - tři týdny.

Budete mít přednastavený jeden dílek MCE (nevim, nějak mě psaní MCE a Silence nevzalo, asi docházej nápady) a asi 7 dílků Přes krávy...
A aby to tu nestálo jen na FF, tak jsem poprosila mojáí druhou blogovou duši Eli, jestli by sem tak jednou za dva dny nehodila nějakou tu newsku.

Takže tímto se s vámi na ty tři týdny loučím, ale mně to uběhne jako voda... přitom ten tábor uplně žeruuu xD

Memories change everything... 20.díl

18. července 2010 v 15:00 | Rejkí |  Memories change everything
Memories...

Další dílek plný sexu...je mi jasný, že vás to bavit nebude... rozepsala jsem až moc xD


LETY
Nic nevím, nic nevnímám jen ať už se mne dotkne nebo se zblázním. Zkouším ho vyprovokovat…začnu ho hladit první. Pokládám ruce na jeho hruď a bříško. Krásná hebká kůže, pevné tělo. Hladím ho po pažích, sjedu hlavou trochu níž a políbím ho na krk. Hlasitě vydechne…aha, to se mu líbí, je nádherný když se mu to líbí, chci ho tak vidět ještě a ještě. Líbám ho a občas vytáhnu jazýček a přejedu jeho kůži. Prudce se nadechne. Přestanu a podívám se na něj. Teď už se mne musí dotknout, to přece nevydržím.
Cítím jeho ruku na svém boku, je to jakoby mnou projela elektřina. Ano, já vím, že se mne už dotknul hodněkrát, ale co na tom, je mi nádherně a zároveň mnou projíždí bodavá mrazivá vášeň. Takhle si představuji hořící mráz. Přejíždí rukama po mých bocích, po zádech, po ramenou. Najednou mne otočí a už neležíme vedle sebe ale on je nade mnou. Vyrazí mi to dech svou intimitou. Cítím, že se mi rozšířily oči, tohle nedovedu ovládnout, ani když o tom vím. Skloní se ke mně a začne mne líbat, divoce, tak nádherně, ano, tak jak já chci. Chci se ho tak moc dotýkat, vztáhnu ruku a dotknu se jeho vlasů, je tak nádherné ho hladit ve vlasech.

Přes krávy až do ráje! 3.díl

18. července 2010 v 11:29 | Rejkí a Eliška.M |  Přes krávy až do ráje!
Přes krávy
Další dílek, další přednastavím každý druhý den xD


Tia
No tak nevěřila bych, že dnes, zrovna tak v nudný den, se tu objeví dva ze tří slavných bratrů Jonasových. Paradox je, že ani já a ani Elsie po nich nijak extrémně nešílíme, takže jsme docela v pohodě.
Joe vylezl z mého pokoje v montérkách. Nic jinýho tady na chlapy totiž nemáme. Táta s mamkou jsou momentálně mimo Springfield, takže farmu máme na starost my tři. Teď už pět, jestli se tu kluci chtějí nějakou dobu zdržet, budou muset makat.
"No sluší ti to." řekla jsem mu. Trošku jsem se zahihňala, protože teď mu i Nickovi budu muset vyprat oblečení, včetně jejich trenslí.
"Dík za půjčení, ale co sluší, hlavně je to pohodlný. Ale asi s bráchou dojdem pro tašky do auta." řekl a zatřepal s nohavicemi, aby ukázal jak jsou mu pohodlné.
"Šli jste dlouho po louce?" zeptala jsem se.

JONAS MAGAZINE

18. července 2010 v 11:19 | Rejkí |  Newsky

Celý "časopis" TADY

Soundtrack JONAS LA

17. července 2010 v 12:37 | Rejkí |  JONAS
Hodné holky, že to dali dohromady... Děkujem Wéje a smizuzi

7. Fall
8. Summer Rain
9. Drive
10. Invisible
11. Make It Right
12. Chillin' in the Summertime
13. Set This Party Off (Bude)

by: charmed-werisek-us5.blog.cz

Summer Rain

17. července 2010 v 10:56 | Rejkí |  Newsky
Máme tu novou písničku z JONAS LA... Je docela dobrá xD Vypadá to , že se kluci trošku nudili, když to zpívali - můj názor... xD


Přes krávy až do ráje! 2.díl

16. července 2010 v 12:37 | Rejkí |  Přes krávy až do ráje!
Přes krávy
Další dílek, pozítří zase další xD

Nick
Zíral jsem na ní. Možná až moc dlouho.
,,Ď…děje se něco?" řekla ta menší neznámá.
Joe do mě nenápadně strčil. No fajn možná né tak nenápadně, protože jsem to neustál a spadl na zem. Obě ty holky se začaly smát a Joe ten se málem válel po zemi smíchy. ,,No nevím mě to ale moc vtipný nepřijde."zasyčel jsem.
,,Pfff. Ani nevíš jak seš srandovní." uculila se pro změnu ta vyšší.
Pomalu jsem vstal a šel jsem za Joem. ,,Můžeš mi říct co se ti na ní líbí?" zašeptal jsem.
,,Co?" zamyšleně se na ni podíval. "Vidíš ty vlasy, lehké, jejich barva je tak nádherná." básnil.
,,No tak je to jen hnědá." mávl jsem rukou a trošku se uchechtl.

Kings of Leon - Joe & Kevin

16. července 2010 v 12:32 | Rejkí |  Newsky
Vím že už stará záležitost, ale jsem nějak zaneprázdněna psaním xD

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

By: team-jobro.blog.cz

Memories change everything... 19.díl

15. července 2010 v 18:00 | Rejkí |  Memories change everything
Memories...
Ok tak jsem to nevydržela MCE sem hodím a ten konec xD mám v plánu do MCE napsat hoodně dlouhý a pořádný sex... Jo překonám se xD budte to mít přednastavené... možná vyjde na několik dílků xD snad vám to nebude vadit ;)

LETY
"Co dneska podnikneme?" zeptala jsem se, když jsme seděli u snídaně.
"Nevím." odpověděl suše. Od rána se mi ani jednou nepodíval do očí. Mě to užíralo.
"Nicku, co se děje? Od rána si toho moc nenamluvil." řekla jsem a vstala od stolu. Musela jsem se mu aspoň podívat do očí. Zase se ponořit do té čokolády.
Vzdychl. "Všechno jsem zkazil, celou dovolenou. Teď ani nemůžeme nic dělat. Nemůžeme jít plavat, jít třeba na pouť, vždyť já ani nemůžu být na slunci." řekl a stáhl si mě na klín.
"Nicku, bereš to až moc dospěle. Tak nikam nepujdeme, prostě si zalezem do vany a místo toho co bychom se máčeli v moři, tak budem ve vaně. Ono nás určitě něco napadne, co bys mohl dělat." řekla jsem.

Zase nic xD

15. července 2010 v 17:46 | Rejkí |  Naše bláboly
hhv
Hojec lidi, tak jak jste si asi všimli, nejsou zase žádný novinky xD Nikde nic... Jinak celý den dáváme s Eli dohromady Přes krávy až do ráje. Už máme pět dílků a mylsím, že se dost nasmějete xD Jinak dneska sem žádnou FF házet nebudu xD MCE si šetřim abych vám měla co přednastavit, ale aspoň udělám něco v PF, pak bych měla ještě napsat Silence. Uvidím, jak to bude s časem xD Tak se mějte a omlouvám se že neobíhám, ale nějak na to nemám čas... a abych se přiznala ani náladu xD

Přes krávy až do ráje! 1.díl

14. července 2010 v 20:04 | Rejkí a Eliška.M |  Přes krávy až do ráje!
Přes krávy
První dílek, užijte si ho xD

Nick
Všude jen mi. Nikdo poslední dobou nemluví o
ničem jiném než o nás .Hlavní téma všech novin.Jonas Brothers.Co je na nás tak zajímavého ??? Sláva? Vzhled?Hudba?? Ne…a ne!!
Ani jedno z toho je poslední dobou nezajímá.Jediné co je zajímá je, jestli máme nějaký průšvih nebo kde jsme se zrovna ztrapnili.
No jo na večírcích se vždy někdo ztrapní! A mi taky. Rádi se bavíme, kdo ne? Nevím proč z toho všichni dělají hrůzu. Trochu jen trochu jsme se opily. No fajn nebylo to trochu docela dost, a pak jsme si zazpívaly uprostřed silnice. Byla to zábava, ale následky jsou horší!

Přes krávy až do ráje! - úvod

14. července 2010 v 19:49 | Rejkí a Eliška.M |  Přes krávy až do ráje!
Přes krávy
Nová FF… né vážně? JO! Víte ono k tomu muselo dojít bud teď nebo později, ale máme tu společnou FF. Já s Eli (Eliška.M). Přes ICQ si dost rozumíme, takže v tomhle není moc problém, ale jeden se naskytl.
Byl tu nápad, že bychom mohli zajít za Nickem do Londýna a předat mu jednu FF… z toho byl nápad, natočit to. Jenže hlavní role. Měli jsem mu přeložit MCE, jenže tam bych měla hlavní roli já - tím by dopadlo to , že bych se líbala s Nickem i Joem, takže to nešlo a v jiných FF dvě holky nebyly.
Proto nová FF, dvě holky, Joe a Nick. Takže prosíme o komentáře a hlavně, abyste to četli xD

Hned asi za 10 min vám se hodím první dílek xD

Ňunííí xD

14. července 2010 v 18:53 | Rejkí |  Photos
http://images.yodibujo.es/_uploads/membres/articles/20081249/b0zuo_jonas-brothers-primera-cita.jpg

Je mi jedno kdo je ta holka, ale tahle fotka mi přijde absolutně roztomilá xD A hlavně Joes Kevem vzadu xD

Shot at love with Nick Jonas 6.díl

14. července 2010 v 18:46 | Rejkí |  Shot at love with Nick Jonas
salwnj
Trošku kratší dílek. Viděli jste film Gejša? Jestli ne tak tam máte něco pro představu. A tento díl je pro: Eliška.M:)

Vítejte zpět u Kalichu lásky. Dnes Nick odzkouší zbytek dívek a vybere si, která zůstane a kterou, naopak, pošle domů.

Nick
Na to s Klárou nemůžu zapomenout. Ale proč ještě není ta pravá chvíle? Byl bych schopný všechny poslat domů a nechat si ji. Tolik po ní toužím. Asi je něco pravdy na tom, že nejvíc chceme to, co nemůžeme mít. Tak takhle to mám s Klárou. Ale vše se v dobré obrátí. To se taky říká.


Nick (London), Joe (Los Angeles)

14. července 2010 v 11:41 | Rejkí |  Photos
Ok z článku jsem toho moc nepochopila xD Takže mi za to nenadávejte xD Máte tu jen fotky xD

Jonas-tour nick joe jonas m cafe 01Jonas-tour nick joe jonas m cafe 03Jonas-tour nick joe jonas m cafe 06Jonas-tour nick joe jonas m cafe 08Jonas-tour nick joe jonas m cafe 10

Jonas-tour nick joe jonas m cafe 02Jonas-tour nick joe jonas m cafe 04Jonas-tour nick joe jonas m cafe 05Jonas-tour nick joe jonas m cafe 07Jonas-tour nick joe jonas m cafe 09

Nick je s tim palcem dobrej xD
:D LOVE FOR USA!