Píšeš nějakou ffku a chtěl by jsi ji uveřejnit na našem blogu? Neváhej a posílej na email, který najdeš v kolonce SITE!

Angel of Happiness? 1.díl

30. dubna 2010 v 14:08 | Rejkí |  Angel of Happiness?
Předkec: Hoj lidi, jsem tu s první FF na tomhle blogu… možná už jí někteří znáte z blogu Wéji, ale díky tomu, že ještě nevyšlo tolik dílků, tak jí budu dávat sem :) Tak si užijte první dílek.ANGIE
"No ták tatí, už nejsem malá, naučím se na kole jezdit sama." říká jedna malá holčička v televizi. Jenže skutečnost je trochu jiná. Jmenuji se Angel, je mi patnáct let a ta holčička jsem já. Je to poslední zachráněná věc od té tragédie.
Bylo mi pět, když se to stalo. Stěhovali jsme se, takže jsme si všechny věci vezli vzadu v dodávce. Já a můj o tehdy dva roky starší bratr Elliot, jsme hráli karty na zadních sedadlech, táta řídil a maminka telefonovala s babičkou.
Po chvíli jsme se dostali mezi dva obrovské kamiony. Táta uměl dobře řídit, takže jsem se nebála. Zavřela jsem oči a asi jsem usnula, pak už is totiž pamatuji jen to, že jsem se probrala v nemocnici. Po půl roce, jsem mohla odjet... Ano odjet, protože ta nehoda mě připravila o možnost chodit. Do konce života jsem připoutaná na vozíček. Měla bych ho šťastnější, kdyby aspoň někdo z mé rodiny přežil.
Sociálka mě dala do dětského domova. Pořád jsem čekala, že si mě vezmou nějací pěstouni, ale nedočkala jsem se. Jedinou mojí útěchou byli bicí, které jsem si koupila z toho co mi zbylo po rodičích. Už od svých tří let hraju na bubny a jsem na to hrdá, protože moc holek které by rády bušily do bubnů, není.

"Rothwellová vypadni, teď se chceme dívat my." přiběhli Jackie s Nicholasem. Byli to bráchové, dvojčata lépe řečeno. Nikdy jsme se neměli rádi, ale co já proti nim na vozíčku zmůžu, vyndala jsem svoje video a odjela do svého pokoje. Měla jsem spolubydlící Lisu, ale ta se pořád někde flákala s klukama ze školy.
Někdo zaklepal. "Dále." řekla jsem.
"Ahoj Angie, tady jsem ti přinesla nějaké časopisy." řekla Emily. To byla jedna ze sester, které se o nás staraly.
"Díky." řekla jsem a ona odešla. Ihned jsem si jeden vzala z postele a začala ho pročítat. Zaujal mě jeden titulek. 'Jonasovic kluci hledají bubeníka.' Přečetla jsem si ten článek celý. Ti co mají zájem, mají napsat na mail. Dobrá šance zviditelnit to, co umím, i když pak nebudu moct hrdě stát na podiu. Ihned jsem se otočila k notebooku a napsala e-mail
"Ahoj kluci. Vím, že vám přijde asi tisíce takových mailů spíš od lidí mužského pohlaví, ale i tak bych se vám chtěla představit. Jmenuju se Angel Rothwellová. Je mi 15let a bohužel jsem připoutaná k invalidnímu vozíčku. Rodiče mi umřeli při autonehodě a tak žiju v dětském domově. Na bicí hraju již od tří let, můj táta mě to naučil. On byl uznávaným bubeníkem v kapele Blackdown. Posílám vám kdyžtak i fotku, tak se prosím nelekněte. Dík Angie." odeslat.
Zazvonila jsem si na Em. Přišla mi pomoct do vany a z vany. Pak už jsem se jen převlékla do pyžama a lehla si do postele. Přemýšlela jsem o tom, jaké by to bylo, kdyby si mě vybrali, jsou to přece pěkní kluci. Mně by to nevadilo. Ovšem nevím jestli budou chtít mít v kapele patnáctku, která jim bude hrát na bicí. S touhle myšlenkou jsem se ponořila do světa snů.
Jsem ráda, že jsou prázdniny, ve škole se se mnou lidi moc nebaví a nemám ráda brzké vstávání. Budík mi zvonil až v půl desáté.
Okamžitě jsem zasedla k noťasovi a koukla na mail. Čekalo mě krásné překvapení. Byla tam odpověď z adresy, na kterou jsme včera posílala svoje informace.
"Ahoj Angie…" začala zpráva.
"Tvůj e-mail nás všechny zaujal. Je nám líto, co se ti stalo, ale přece bychom měli jednu otázku. Já sám hraju na bicí a občas k dolnímu bubnu potřebuju i nohy, takže, jak ovládáš spodní buben? Jonas…" měl pravdu, na spodní buben jsou potřeba nohy, ale když ten člověk taky nějakej spodní buben má.
Odpovědět. "Dík za odpověď. Dobrý postřeh, ale já mám spodní buben zvednutý, takže na něj hraju normálně rukama. Abyste se neptali, jsem velmi rychlá, takže stíhám i náročné skladby. Angie." odeslala jsem odpověď a čekala na jejich.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lenny→Your Affs♥ Lenny→Your Affs♥ | Web | 30. dubna 2010 v 21:14 | Reagovat

tak ta Ffka je super
asi budu psát to samé co ostatní ale já chci pokráčko:-)

2 Domush Domush | 1. května 2010 v 17:24 | Reagovat

1: a já taky :)
mně se to moc líbí... awe chudák holka, na vozíčku bych skončit nechtěla... chuděra... :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
:D LOVE FOR USA!