Píšeš nějakou ffku a chtěl by jsi ji uveřejnit na našem blogu? Neváhej a posílej na email, který najdeš v kolonce SITE!

Duben 2010

Angel of Happiness? 1.díl

30. dubna 2010 v 14:08 | Rejkí |  Angel of Happiness?
Předkec: Hoj lidi, jsem tu s první FF na tomhle blogu… možná už jí někteří znáte z blogu Wéji, ale díky tomu, že ještě nevyšlo tolik dílků, tak jí budu dávat sem :) Tak si užijte první dílek.ANGIE
"No ták tatí, už nejsem malá, naučím se na kole jezdit sama." říká jedna malá holčička v televizi. Jenže skutečnost je trochu jiná. Jmenuji se Angel, je mi patnáct let a ta holčička jsem já. Je to poslední zachráněná věc od té tragédie.
Bylo mi pět, když se to stalo. Stěhovali jsme se, takže jsme si všechny věci vezli vzadu v dodávce. Já a můj o tehdy dva roky starší bratr Elliot, jsme hráli karty na zadních sedadlech, táta řídil a maminka telefonovala s babičkou.
Po chvíli jsme se dostali mezi dva obrovské kamiony. Táta uměl dobře řídit, takže jsem se nebála. Zavřela jsem oči a asi jsem usnula, pak už is totiž pamatuji jen to, že jsem se probrala v nemocnici. Po půl roce, jsem mohla odjet... Ano odjet, protože ta nehoda mě připravila o možnost chodit. Do konce života jsem připoutaná na vozíček. Měla bych ho šťastnější, kdyby aspoň někdo z mé rodiny přežil.
Sociálka mě dala do dětského domova. Pořád jsem čekala, že si mě vezmou nějací pěstouni, ale nedočkala jsem se. Jedinou mojí útěchou byli bicí, které jsem si koupila z toho co mi zbylo po rodičích. Už od svých tří let hraju na bubny a jsem na to hrdá, protože moc holek které by rády bušily do bubnů, není.


Uplně první

30. dubna 2010 v 7:58 Staré dessy
Tak toto je náš uplně první dess, který nám udělala naše Affs Lenysek.14...Blog & we

30. dubna 2010 v 7:52
Info, které se týká blogu a různé věcičky, které budeme psát my.Dotazy

29. dubna 2010 v 20:51
No reklamy už tu byly, teď jsou na řadě dotazy. Takže ať máte jakýkoliv dotaz k blogu, FF, článkům či dokonce nám samotným. Pište to SEM. :) Je uplně magicky možné, že z jiných článků to budeme mazat, takže ať vám můžeme odpovědět, tak to opravdu napište tam, kam to patří.
Tuto sekci budeme kontrolovat každé pondělí, středu a pátek.

Znovu děkujeme Rejkí a L.uL.u.

REKLAMY

29. dubna 2010 v 20:45
Takže... otrava je mi to jasné. Tímto bychom chtěly všechny lidi, co jsem na blog přijdou, aby jakékoliv reklamy typu: hlásni tady a támhle, nebo koukni sem a tam. Psali SEM. Je pro to udělaná zvlášť tato sekce, aby jsme neměly třeba deset reklam například u FF, kde mej bejt komentáře k tématu.

Děkujeme vaše Rejkí a L.u.L.u.      
  

Disney stars

29. dubna 2010 v 19:33
GIRLS - Zpěvačky/ herečky

BOYS - Zpěváci/ herci


:D LOVE FOR USA!